Poradnik

21-02-2020 13:00

Cieszysz się wiosną? Czy Twoje auto też?

Wiosna każdemu kierowcy kojarzy się z koniecznością wymiany opon. Korzystając z okazji wizyty w ASO SEAT, warto dokonać wiosennego przeglądu auta. Zwłaszcza o tej porze roku zdarzają się ciekawe oferty promocyjne na usługi serwisowe.

Czytaj więcej
05-01-2020 14:00

Nowy SEAT Ateca i SEAT Arona – poznaj wyjątkowe SUV-y z oferty SEAT-a

Korzystanie auta, niezależnie od tego czy jest to sedan, coupe, limuzyna czy SUV taki jak​ SEAT Ateca lub​ SEAT Arona​, to współcześnie rzecz niemal niezbędna.

Czytaj więcej
10-12-2019 15:00

Seat Ibiza - nie tylko do miasta

Kategoria samochodów miejskich to niezwykle interesujący segment rynku. Z jednej strony pojazdy te są dedykowane do użytkowania w zatłoczonych aglomeracjach, z drugiej często pełnią funkcję samochodu rodzinnego.

Czytaj więcej
06-11-2019 11:00

Promocje serwisowe SEAT-a. Sprawdź co oferuje autoryzowany serwis SEAT

Chciałbyś wymienić opony lub wycieraczki? Potrzebujesz nowego akumulatora? A może zależy Ci na sprawdzeniu klimatyzacji oraz przeglądzie auta przed dłuższą podróżą? To wszystko możesz wykonać w serwisie ASO SEAT. Co więcej, autoryzowany serwis SEAT posiada różnorodne promocje serwisowe.

Czytaj więcej
03-09-2019 14:00

Jak przygotować samochod na zimę?

Już nadeszła jesień, za chwilę zaś zacznie się zmora wielu kierowców, czyli zima. To już najwyższy czas, by pomyśleć o przygotowaniu samochodu do tej najtrudniejszej pory roku. Wszak od kierowcy zależy bezpieczeństwo tak jego, jak i innych użytkowników dróg.

Czytaj więcej
Strona z 1