Korzyści z SEAT for Business

23-04-2021 12:13

Różne terminy przeglądów serwisowych, a do tego, co jakiś czas jeszcze jakaś stłuczka. Zarządzanie flotą samochodów to odpowiedzialne i wcale niełatwe zadanie. Każdy dzień przymusowego postoju auta to dzień, w którym jeden z pracowników nie może normalnie wykonywać swoich zadań. Ma to oczywiście przełożenie na finalny wynik finansowy przedsiębiorstwa. Stąd właśnie konieczność odpowiedniego zarządzania flotą firmowych samochodów. Stąd też nowa usługa Seata, która ma ten proces uczynić jak najprostszym i najbardziej efektywnym. SEAT for Business to cały pakiet usług, których celem jest usprawnienie obsługi parku pojazdów firmowych. Głównym celem jest zapewnienie ciągłej mobilności przy jak najniższych kosztach.

O Seat for Business dowiesz się w każdym salonie Seata

Choć usługa jest prosta to jednak w zależności od potrzeb klienta można ją odpowiednio dopasować do jego wymagań. Pod nazwą Seat for Business kryje się wiele usług i rozwiązań wspomagających zarządzanie flotą. Przyjrzyjmy się im z bliska:

Leasing z niską miesięczną opłatą

Nikt w Polsce, a zwłaszcza żaden poważny przedsiębiorca, nie traktuje dziś samochodu jako majątku firmy. Samochód musi być dziś rozsądnie wycenioną usługą. W zamian za ratę leasingową firmy chcą móc korzystać z zawsze sprawnych samochodów. Stąd popularność leasingu z niską ratą, po którego zakończeniu auto wraca ponownie do leasingodawcy a przedsiębiorca może ponownie zacząć korzystać z nowego auta. Jak możliwe jest uzyskanie tak niskich rat? To proste. Leasingobiorca, decydując się na eksploatację auta przez np. trzy lub cztery lata deklaruje także maksymalny przebieg, jaki zrobi każdy z pojazdów. Na tej podstawie dokonywana jest kalkulacja utraty wartości samochodu. I to właśnie jedynie ta wartość (a nie wartość całego samochodu) jest spłacana w ratach leasingowych. Korzyść? Płacąc mniej, zawsze można cieszyć się stale młodą flotą samochodów.

Pakiet Full Service, czyli wszystkie usługi salonu Seat w jednym

Eksploatacja flotowych samochodów to ciągłe koszty związane z ich serwisowaniem, wymianą materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych czy wreszcie opon. Podczas usterek samochodów flotowych niekiedy konieczne jest korzystanie z samochodu zastępczego. Wszystkie powyższe koszty można jednak skumulować w ramach jednej doliczanej do faktury leasingowej opłaty za Pakiet Full Service. Dzięki niemu łatwiej zaplanować wydatki na flotę. Zajmujący się nimi pracownik firmy potrafi z góry przewidzieć, jaki miesięcznie budżet na eksploatację samochodów będzie niezbędny. Dzięki Pakietowi Full Service nie ma żadnych niespodzianek, bo zwierając umowę z Seatem, udało się wszystko przewidzieć.

Karta paliwowa

Rozmawiając w salonie Seat o pakiecie Seat for Business, warto poruszyć także temat kart paliwowych. Dzięki nim zamiast stert faktur za tankowanie firma będzie otrzymywać miesięcznie jedną zbiorczą fakturę za tankowanie wszystkich aut floty.

Assistance 24h w każdym zakamarku Polski

W ramach Pakietu SEAT for Business kierujący flotowymi pojazdami Seat otrzymują wsparcie Assistance na terenie całego kraju. Uszkodzone koło, awaria czy stłuczka? Wystarczy telefon lub połączenie przez system SOS dostępny na pokładzie wszystkich nowych Seatów, by wezwać pomoc bez względu na porę dnia i nocy czy region kraju.

Wszystko na jednej fakturze

Wszelkie miesięczne koszty związane z serwisowaniem wszystkich flotowych pojazdów leasingobiorca otrzymuje na jednej fakturze. To nie tylko wygodne, ale i bezpieczne rozwiązanie, które księgowej w firmie pomoże zaoszczędzić sporo czasu! Więcej o szczegółach dotyczących oferty SEAT for Business można dowiedzieć się w salonach Seata. W każdym z nich można porozmawiać z doradcą odpowiedzialnym za obsługę przedsiębiorców. Pomoże on skroić usługą dla firmy niczym idealnie pasujący garnitur. Zapraszamy do salonów Seata.